0
 تومان
0
ورود یا ثبت نام
فروشگاه اینترنتی دکوآل
بن‌ها و کوپن های تخفیف
 
 
دکوبن چیست ؟
 
دکوبن، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از دکوآل، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز "دکوبن" که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.
لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:
•  دکوبن، امتیازیست ویژه که دکوآل جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.
•  دکوبن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.
•  میزان دریافت امتیاز دکوبن برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول در فاکتور درج شده است.
•  اگر در خریدهای قبلی امتیاز دکوبن کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از دکوبن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و این میزان برای هر کالا متفاوت است، البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج دکو‌بنی مصرف نشود.
•  در حال حاضر اعتبار هر امتیاز دکوبن از زمان دریافت آن 60 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف دکوبن، باید برنامه ریزی کنید.
اجازه بدهید با مثالی عملی نحوه تخصیص و استفاده از این طرح تشویقی را بیشتر بررسی کنیم:
تصور کنید می‏‌خواهید کالای مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن یک 1 میلیون تومان است خریداری کنید. همان‌ طور که می‏‌بینید در این مثال برای این کالا دکوبن به ارزش 40 هزار تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این کالا امکان بهره‏‌مندی از تخفیفی تا سقف 40 هزار تومان در خریدهای بعدی خود دارید. همانطور که مشاهده می‌‏کنید دکوبن دریافتی برای کالاهای مختلف متفاوت است. برخی از کالاها امتیاز دکوبن بیشتری اعطا می‏‌کنند و برخی کمتر. این امتیاز توسط الگوریتمی، با سنجش و محاسبه‏‌ی پارامترهایی از قبیل مبلغ کالا و میزان امکان اهدای تخفیف از سوی دکوآل و چند پارامتر دیگر ارائه می‏‌شود.
حال این گونه تصور کنید چند روز بعد سفارش دیگری ثبت کرده اید با قیمتی حداقل 2 برابر میزان دکوبن ذخیره شده در حسابتان بعنوان مثال کالایی با قیمت 85 هزار تومان را خریداری کردید که تمامی دکوبن موجود در حسابتان از مبلغ اصلی کسر‌‌ می‌شود یعنی 45 هزار تومان پرداخت خواهید کرد و 3.5 هزار تومان دیگر در خرید های بعدی تخفیف دریافت‌‌ می‌کنید.
حال تصور کنید نمونه کالایی با قیمت 50 هزار تومان را انتخاب می‌کنیدیعنی کمتر از 2 برابر دکوبن ذخیره شده برای شما در این مثال از 40 هزار تومان دکوبن قبلی، امکان استفاده از  25 هزار تومان دکوبن به عنوان تخفیف وجود دارد که سیستم توسط الگوریتمی آن را با در نظر گرفتن چند فاکتور محاسبه‌‌ می‌کند. یعنی شما به جای 50 هزار تومان، 25 هزار تومان پرداخت می‏‌کنید. در ضمن برای کالای جدید خریداری شده 2 هزار تومان دکوبن جدید برای خرید‏های بعدی دریافت می‌‏کنید.  پس از این خرید 15+2 هزار تومان دکوبن در حساب شما موجود است. یعنی تا 17 هزار تومان دیگر نیز می‌‏توانید در خرید‏های بعدی تخفیف دریافت کنید. به عبارت دیگر شما با هر خرید علاوه بر استفاده از تخفیف در همان خرید برای خرید بعدی خود نیز تخفیف دریافت می‌‏کنید. به این نکته توجه داشته باشید که هر دکوبنی که دریافت می‏‌کنید تاریخ صدور و انقضای مجموع دکوبن‌ها را به 60 روز دیگر موکول میکند و پس از آن منقضی خواهد شد.آیا امکان انتقال دکوبن به کاربر دیگری وجود دارد؟
در حال حاضر امکان انتقال دکوبن بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای دکوبن خود سودمند سازید.آیا می‌‏توان از دکوبن دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟
همان طور که گفته شد، دکوبن طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت دکوبن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار دکوبن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.برای خرید هر محصول، از چه تعداد دکوبن می‌توان استفاده کرد؟
میزان استفاده از دکوبن برای کالاهای مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده دکوبن، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و نیاز به وارد کردن کد یا اقدامی از طرف کاربر نیست.  البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج دکو‌بنی مصرف نشود.
 توجه داشته باشید که کالاهای عرضه شده در طرح  پیشنهاد ویژه یا جشنواره های خاص دکوآل به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.
آیا می‌توان در ازای دکوبن خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟
دکوبن برای استفاده در سایت دکوآل طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف دکوآل، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، دکوبن خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.آیا دکوبن دریافتی خرید جدید به دکوبن ‏‌های قبلی اضافه می‏‌شود؟
بله. با انجام هر خرید، مقداری دکوبن دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید اعتبار دکوبن‌ها 60 روز میباشد که با هر خریدی 60 روز حتی دکوبن های ذخیره شده قبلی تمدید و قابل استفاده میشوند.
همچنین، از آنجا که پیشنهاد ویژه یا جشنواره های خاص دکوآل یک طرح تشویقی است به کالاهایی که در این طرح خریداری می‌شوند، دکوبن تعلق نمی‌گیرد.
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی متعلق به فروشگاه اینترنتی دکوآل‌‌ می‌باشد
دکوآل با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان، تولید و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان و کاربران خود را با «تجربه لذت یک خرید آنلاین» برآورده کند. «10 روز ضمانت بازگشت»، «پرداخت در محل»، «تضمین اصالت کالا»، «تضمین بهترین خرید» و «تحویل سریع» در کنار ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همه و همه باعث اعتماد کاربران و مشتریان به دکوآل است. دکوآل با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و دکوآل نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت دکوآل و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در دکوآل بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای خرید، خدماتی شایسته و تجربه‌ای لذت بخش را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.
فروشگاه اینترنتی دکوآل
logo-samandehi
ورود شماره موبایل
ورود کد تایید
برای دریافت کد تایید شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.
ما یک کد تایید از طریق پیامک به شماره ارسال کردیم، لطفا آن را در کادر زیر وارد نمائید.
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد !
02 : 59
زن
مرد
Administratorفروشگاه decoal041-33333830decoal.irdecoal.ir - یثزخشم.هق - صصص.یثزخشم.هق